\\\\\
Odsjek za kulturu, medije i menadžment

/ O odsjeku

Na Odsjeku za kulturu, medije i menadžment, na prijediplomskoj razini, izvodi se studij Kultura, mediji i menadžment, a na diplomskoj dva studijska programa: Menadžment u kulturi i kreativnim industrijama te Mediji i odnosi s javnošću, koje je također moguće studirati u kombinaciji, kao dvopredmetni studij. Na prijediplomskoj i diplomskoj razini studenti se pripremaju za izazove rada u dinamičnom kreativnom sektoru, u zanimanjima vezanim uz medije te kulturu. Naši studenti svoje profesionalne karijere po završetku studija grade u privatnom, javnom i civilnom sektoru. Na Odsjeku za kulturu, medije i menadžment promoviraju se inovativni modeli učenja koji u praktičnom dijelu nastave (pr)ovjeravaju teorijska ishodišta. Nastava se realizira u suradnji s raznorodnim kulturnim institucijama i stručnjacima iz prakse. Izvodi se izvan službenih prostorija kako bi studenti u izravnom susretu s različitim djelatnostima u kulturi i kreativnim industrijama te odnosima s javnošću stekli neophodne kompetencije i vještine potrebne na suvremenom tržištu rada.

/ Izbornik

/ Raspored