Pozivamo vas na svečanu promociju koja će se održati u petak 18. lipnja 2021. godine u dvorištu Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku (ispred nastavne zgrade Odsjeka za kazališnu umjetnost i Odsjeka za glazbenu umjetnost na Kampusu), Kralja Petra Svačića 1/F
S početkom u 13 sati promovirani će biti:
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Likovna kultura:
Leon Basar, Valentina Damjanović, Niko Grgić, Josipa Henizelman, Mia Horvat, Laura Ivanković, Marija Josipović, Vedran Knežević, Filip Ljulj, Srđana Maksimović, Ivona Malčić, Filip Malovčak, Mia Nikolašević, Ivan Nikolić, Mihaela Podboj, Josip Pratnemer, Marina Radačić, Fran Radić, Domagoj Salonja, Mislav Tadić, Vanesa Vidačić
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Gluma i lutkarstvo:
Matilda Fatur, Toni Leaković, Irin Šime Rabar, Jura Ruža, Mihael Elijaš, Marijin Kuzmičić, Ana Cmrečnjak, Andrija Krištof, Slivijo Švast
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Dizajn za kazalište, film i televiziju:
Luka Ščrbak, Ena Eklić, Lorena Tot, Sara Baričević, Frane Celić, Kristina Tokić
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Glazbena pedagogija:
Dominik Blaževac, Josip Pečić, David Rožmarić, Katarina Medaković, Mario Huj, Marija Brković, Ivan Vodopić, Ivana Antoaneta Petričević, Doris Rukavina
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Pjevanje:
Igor Krišto, Blaž Galojlić
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Klavir:
Ivan Bobić, Nikolina Tomić
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Žičani instrumenti; smjerovi Gitara i Tambure
Monika Banović, Hrvoje Đurđević, Antonio Knezović, Antonio Kolovrat, Juraj Radić, Mateo Fotak, Dario Harkanovac, Hrvoje Harkanovac, Luka Juriša, Tomislav Koprić, Jakša Papafava, Fran Pogrmilović, Josip Živčić
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog studija Kompozicija s teorijom Muzike; smjerovi: Kompozicija i Teorija muzike
Tihomir Ranogajec, Nataša Belaj, Luka Gotovac, Valentina Iveljić, Jasmina Krha, Ksenija Pešić, Monika Sakać-Botički, Domagoj Slivka
Prvostupnici sveučilišnog preddiplomskog interdisciplinarnog studija Kulturologija; smjerovi Kulturalni menadžment, Medijska kultura i Knjižničarstvo
Ana Ajhenberger, Katarina Banić, Mirela Belaj, Valentina Bojčić, Valentina Bosilj, AnaČančar, David Ćorić, Teo Đogaš, Marina Geić, Ana-Marija Gerić, Paula Hodko, KarolinaHorvat, Elizabeta Hrnjkaš, Helena Hržica, Kristijan Huljev, Anica Ivančić, Elena Ivančić, Martina Ivanković, PetraIvković, Magdalena Jelečević, Iven Jurić, Sara Klarić, Stella Kolar, Mihaela Koščec, Josipa Lijić, Tesa Lipovski, Melita Lucić, Josip Lukač, Nives Lukačić, Đurđica Lukšić, Iva Martinović, Matej Matagić, Sanja Mikić, SaraMiklavčić-Odavić, Leo Nađ, Lucija Pavić, Ema Petrušić, Ariana Pilav, Martina Pintarić, Dorotea Rončević, Stjepan Sabljić, Anamarija Salatović, Filip Šimenić, Ena Tandara, AnteTustonjić, Josipa Varzić, Nina Viljanac, Vladimir Vranješević, Ivana Vujić, AntoniaVukalović, Lora Vukušić, Manuela Zujić, Antonela Živković, Lara Županić
S početkom u 14 sati promovirani će biti:
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Likovna kultura:
Karlo Arnold, Senka Banjac, Doris Despot, Kristina Farkaš, Maja Gjajić, Antonela Juriša, Ivan Kopp, Matea Krklec, Stella Kovačević, Diana Mataković, Ivona Medarski, Tina Mihaljević, Dajana Oroz, Antonio Rendulić, Ivana Škvorčević
Magistri sveučilišnog diplomskog studija studija Ilustracija:
Jelena Vučković Romac, Maja Biondić, Ena Vladika, Ana-Marija Dmitrović, Iva Kostić, Marko Jelić, Dora Kralik
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Gluma i lutkarstvo:
Monika Lanščak, Vedran Dakić, Lino Brozić
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Glazbene pedagogije:
Martina Kelava, Nikola Barišić, Dora Markuš, Barbara Bumba, Manuela Molnar, KristianBoni, Dora Vestić, Martina Proleta, Aleksandra Vukadinović, Ivan Jurišić, Luka Dukmenić, Marija Bilić, Zrinka Liščić, Valentina Iveljić, Vedrana Vrtarić
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Pjevanje:
Valentina Fridrich, Andrea Paić, Karlo Miličević
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Klavir:
Zvonimir Glibušić
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Scenografija za kazalište, film i multimediju: Rahela Šajinović
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Kostimografija za kazalište, film i multimediju: Mario Tomašević
Magistri sveučilišnog diplomskog studija Tamburaško umijeće:
Vladimir Čatić, Matea Fadiga, Zlatko Galik, Ivan Rendulić, Josip Seiter
Magistri sveučilišnog preddiplomskog interdisciplinarnog studija Kulturologija; smjerovi Kulturalni menadžment i Medijska kultura:
Nikola Abramić, Josipa Ašenbrener, Sunčica Baotić, Matko Barišić, Dorian Basarić, Mirna Butković, Stella Čenan, Gorana Dragun, Veronika Drmić, Tea Hampshire, DinoHerceg, Melita Homa, Dorotea Horvat, Sara Ilić, Ena Jambrečina, Kristina Jazbec, Dragana Končarević, Anita Kovačević, Vedran Krupa, Kristina Mandarić, Ivona Marić, Tomislav Marijanović, Sanja Marković, Ana Mlinarević, Barbara Mrkonjić, DoraNaletilić, Viktorija Novosel, Matija Palijan, Sabina Pavić, Adriana Perić, KatarinaPetković, Krešimir Pintarić, Srđan Popović, Daniel Sedlar, Iva Šimunović, Tina Škrljac, Daniel Špiranec, Anamarija Tadijanović, Eva Trstenjak, Lucija Varoščić, Andrea Zakšek