Državni stručni skup za učitelje glazbene kulture i nastavnike glazbene umjetnosti na Odsjeku za glazbenu umjetnost

Posted on Posted in Glazba_obavijesti

Na Odsjeku za glazbenu umjetnost, Akademije za umjetnost i kulture u Osijeku u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje od 12. do 13. travnja 2023. godine održava se Državni stručni skup za učitelje glazbene kulture i nastavnike glazbene umjetnosti. Tema ovog skupa je Kurikulumski pristup poučavanja glazbe iz različitih perspektiva. Bogati program Državnog stručnog skupa kojeg čini deset predavanja, okrugli stol i pet radionica odvijat će se u Auli Magna Agrobiotehničkog fakulteta u Osijeku i u Svečanoj dvorani Akademije za umjetnost i kulturu.

U radu skupa sudjeluju: prof. dr. sc. Helena Sablić Tomić, dr. sc. Anita Gergorić, red. prof. art. Jasenka Ostojić, izv. prof. art. dr. sc. Berislav Jerković, izv. prof. art. dr. sc. Antoaneta Radočaj – Jerković,  izv. prof. dr. sc. Jasna Šulentić Begić, izv. prof. art. Vuk Ognjenović, doc. dr. sc. Tihana Škojo, doc. dr. sc. Amir Begić, dr. sc. Zdravko Drenjančević, dr. sc. Majda Škrlec, Marko Sesar, viši umjetnički suradnik, Marija Kristek, predavač, Anja Papa, mag. mus , Alma Mance, mag. mus, prof. savjetnik, Andreja Jandrok Škugor, mag . mus. prof. savjetnik, Projektni tim Instituta za zborsku glazbu Polifonija, Centra za poduzetništvo i Zavoda za javno zdravstvo OBŽ.