Od 1. do 9. prosinca 2017. održat se u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu (Galerija Vasko Lipovac) izložba grafika studenata Umjetničke akademije u Osijeku, na kojoj će se  predstaviti 16 studenata s 40 radova. Izlažu: Maja Gjajić, Ana Uzelac, Tomaž Jelenc, Dajana Karas, Angela Turkalj, Mirjana Pjevac, Ana Beljan, Krunoslav Dundović, Tamara Majer, Dario Brkić, Viktorija Križanović, Ivan Bogović, Marija Brašnić, Jasmin Mišković, Iva Muškić i Mariaja Marijanović. Izložba je realizirana u okviru projekta suradnje na području Grafike, koju organiziraju studenti Umjetničke akademije u Osijeku i studenti Umjetničke akademije u Splitu putem Studentskih zborova i u koordinaciji sa svojim nastavnicima. U Osijeku, 15. prosinca u prostorima Odsjeka za likovnu umjetnost, otvorit će se uzvratna izložba studentske grafike Umjetničke akademije u Splitu.

Pozivamo Vas na otvorenje izložbe Studentska grafika Umjetničke akademije u Osijeku, u petak, 1. prosinca u 19 sati u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu (Galerija Vaska Lipovca), Ruđera Boškovića 31, Split. Veselimo se Vašem dolasku!