Međunarodni istraživački projekt GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey)

Posted on Posted in Zic arhiva

Ovim putem Vas želimo pozvati da se kao partnersko sveučilište/fakultet uključite u GUESSS (Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey – http://www.guesssurvey.org) istraživački projekt.

GUESSS je međunarodni istraživački projekt koji ispituje poduzetničke stavove, namjere i aktivnosti studentske populacije. Posebno je fokusiran na ulogu sveučilišta i njihovih programa u ovom kontekstu. Nositelj projekta je University of Bern – Institute of Marketing and Management (Department of Management and Entrepreneurship).

Uključivanje u istraživanje bi značilo da biste svojim studentima podijelili poveznicu (link) na GUESSS istraživanje, a po završetku prikupljanja podataka (u proljeće 2024. godine), možete dobiti odgovore Vaših studenata i koristiti ih u daljnjoj analizi.

U istraživanje želimo uključiti što veći broj sveučilišta/fakulteta u Hrvatskoj te obuhvatiti što je moguće veći broj studentske populacije iz različitih znanstvenih područja kako bismo dobili što bolji uvid u njihove poduzetničke stavove i sklonosti.

Bit će nam iznimno drago ako iskažete želju da se pridružite projektu kao partnersko sveučilište/fakultet.

Molimo Vas da ovu pozivnicu proslijedite odgovornoj osobi te da nam najkasnije do 15. srpnja 2023. godine pošaljete ispunjeni i ovjereni registracijski obrazac e-mailom (nalazi se u privitku).

U privitku se, osim spomenutog registracijskog obrasca, nalazi pozivnica u kojoj možete pročitati sve detalje vezane za GUESSS istraživački projekt.

Poziv na sudjelovanje & registracijski obrazac