Steering Committee Meeting of the Erasmus+ project “COSMO” Sveučilištu Firenca u Firenci, Italija

Posted on Posted in COSMO – Developing a Cosmetology vocational diploma to increase the employability for Women

Italija, Firenca

6. -7. prosinca 2023.

Sveučilište u Firenci, kao jedan od partnera projekta COSMO, ugostilo je ostale partnere projekta na transnacionalnom sastanku.

U period od 6. – 7. prosinca 2023., Sveučilište u Firenci ugostilo je i naš tim Akademije za umjetnost i kulturu, te su na sastanku razgovarali o budućnosti uspostave novih strateških sinergija u COSMO projektu kao i budućih sličnih suradnji.

Na sastanku upravnog odbora projektni su partneri pregledali napredak COSMO projekta te su odredili datum i raspravu za buduće projektne zadatke kako bi se ispunili projektni zahtjevi i ciljevi unutar vremenskog okvira.

COSMO partneri nakon konstruktivnog iskustva talijanskog sastanka vratili su se u zemlje porijekla, sa sviješću o potencijalima projektima i s entuzijazmom koji proizlazi iz razmjene iskustava i početnih rezultata.