Doc. dr. sc. Ana Kurtović održala gostujuće predavanje i radionicu o interpersonalnoj persuaziji

Posted on Posted in Kultura_kreativne_obavijesti

U srijedu, 14. listopada 2020. na Odsjeku za kulturu, medije i menadžment Akademije organizirano je još jedno zanimljivo i korisno gostovanje, ovaj put u okviru kolegija Persuazivne tehnike i javni nastup 1 kojega realiziraju doc. art. Branko Čegec i Tomislav Levak, asistent. Gostujuće interaktivno predavanje i praktičnu radionicu za 25 studenata 2. godine preddiplomskoga studija Kultura, mediji i menadžment, na temu interpersonalne persuazije i strategija persuazije te njihovih praktičnih primjena na različitim društvenim područjima, održala je doc. dr. sc. Ana Kurtović s Odsjeka za psihologiju Filozofskoga fakulteta Osijek, inače voditeljica Psihološkoga savjetovališta za studente Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Gošći predavačici zahvaljujemo na izvrsnom gostovanju i radujemo se nastavku suradnje i budućim zajedničkim aktivnostima.