Muzički biennale Zagreb – Poziv na sudjelovanje u programima studentske platforme KNAPANJE

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti
Nakon vrlo uspješnog prvog izdanja studentske platforme KNAPANJE,
Muzički biennale Zagreb objavio je poziv na sudjelovanje u programima KNAPANJA koje će se održati u sklopu 31. MBZ-a, 17. – 25. travnja 2021.

Platforma KNAPANJE namijenjena je svim studentima muzičkih i umjetničkih akademija u Hrvatskoj te svim drugim studentima zainteresiranima za temu glazbe i novih medija. KNAPANJE u festivalskom okrilju nudi slobodno polje istraživanja i učenja, van formalnog obrazovanja i standardnog kurikuluma. Platforma nastoji stvoriti prostor za suradnje i poznanstva među mladim kolegama, želi stvoriti interdisciplinarna promišljanja projekata te uključiti polaznike već na njihovoj studentskoj razini u aktivnu produkciju i kreaciju kulturne scene u fokusu.

Sve radionice su besplatne, a odabranim studentima – sudionicima KNAPANJA, koji ne dolaze iz grada Zagreba i zagrebačkog prstena, bit će pokriveni troškovi boravka. Svim sudionicima KNAPANJA bit će omogućen i besplatan ulaz na sve programe 31. festivala Muzički biennale Zagreb, te će im se i dodijeliti KNAP certifikat o sudjelovanju na odabranim programima.

Na poveznici nalazi se detaljniji program KNAPANJA 2021. s otvorenim pozivima za studentske prijave. Poziv je važeći za sve studente svih smjerova!

KNAPANJE 2021

KNAPANJE_poziv na prijave 2021.pdf