Obavijest za kandidate koji nisu polagali izborni predmet Likovna umjetnost na državnoj maturi

Posted on Posted in Upisi
Svi kandidati, bez obzira na godinu završetka škole, imaju mogućnost polaganja izbornog predmeta Likovna umjetnost na državnoj maturi. Kandidati koji su maturirali prije 2010. ne moraju polagati obvezne predmete državne mature već samo izborni predmet Likovna umjetnost .
Sve informacije o polaganju ispita Likovna umjetnost na državnoj maturi i kalendaru za ljetni i  jesenski rok 2015./2016.možete naći na internetskoj stranici www.postani-student.hr. Za detaljne upute javiti se korisničkoj službi portala Postani-student na telefonski broj 01 4501899 ili na mail adresu info.centar@ncvvo.hr.
Područja ispitivanja, kriteriji vrednovanja, tipovi zadataka i literatura propisani su Ispitnim katalogom za Likovnu umjetnost (2015./2016.) koji su dostupni na internetskoj stranici www.ncvvo.hr.