Obavijesti o nastavi (ažur. 4. 10. 2021.)

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti

Nastava iz kolegija Pedagogija I kod doc. dr. sc. Amira Begića započinje u ponedjeljak, 11. listopada 2021., prema rasporedu.

Nastava iz kolegija Zbor i Dirigiranje usporedno I kod izv. prof. art. dr. sc. Antoanete Radočaj-Jerković započinje u ponedjeljak, 11. listopada 2021., prema rasporedu.

Nastava iz kolegija Instrumentacija I i Kompozicija I (MA Kompozicija) kod red. prof. art. Sanje Drakulić održat će se iznimno u srijedu, 6. listopada 2021., u P19 prema sljedećem rasporedu: od 16 do 17:30 Instrumentacija I, od 17:30 do 19 sati Kompozicija I.

Dogovor i nastava doc. art. dr. sc. Gorana Filipeca sa studentima koji slušaju kolegije Povijest klavirske umjetnosti, Metodika nastave klavira i Poznavanje klavirske literature održat će se u petak, 8. listopada 2021., u 11:00 sati u kabinetu 23/II. kat.

U četvrtak, 7. listopada, doc. art. Mia Elezović neće održati nastavu, a odrada će se održati u dogovoru sa studentima.

Nastava iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura počinje se izvoditi od 11. listopada prema rasporedu.

Nastava iz kolegija Didaktika I kod doc. dr. sc. Tihane Škojo počinje se izvoditi od 11. listopada prema rasporedu.

U srijedu, 6. listopada, neće se izvoditi nastava iz kolegija Povijest tamburaškog umijeća kod doc. dr. sc. Hrvoja Mesića, a odrada će se održati u dogovoru sa studentima.