Predavanje intendanta Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku Vladimira Hama

Posted on Posted in instrumentalne_obavijesti, Karijerno savjetovalište, Kazaliste_obavijesti, kreativne_teh_obavijesti, Kultura_kreativne_obavijesti, Likovni_obavijesti, Studenti obavijesti novo
U organizaciji Ureda za potporu studentima i razvoj karijera Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku, u utorak 16. svibnja 2023. u 10 sati (Svečana dvorana) održat će se predavanje intendanta Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku Vladimira Hama. Predavanje pod nazivom Nacionalno kazalište kao karijerna prilika namijenjeno je prije svega studentima Akademije, ali i svim zainteresiranima. Nadamo se kako će što veći broj studenata iskoristiti ovu priliku i pobliže se upoznati s izazovima koji ih očekuju na tržištu rada.